שמלות כלה 2019​

כל ילדה מגיל צעיר ביותר מדמיינת את עצמה ככלה. בחורה העומדת בפני נישואין צריכה להחליט על בחירת שמלה/שמלות הכלה איתן היא תכנס לחופה, תרקוד ותשמח עם אורחיה. כל אחת רוצה להיות נסיכה בערב שלה והשמלה היא אחת הדרכים להגשים את החלומות. בשל כך, בחירת שמלות כלה 2019 ליום חתונה אינה פשוטה לאור הטרנד הקיים בשנים האחרונות שכל כלה מחליפה ביום שמחתה לפחות פעם אחת, עם לא יותר, את שמלת הכלה שלה. שמלה אחת היא לחופה בהמשך הערב היא מוחלפת בשמלה, קצת יותר נוחה, למעבר הזוג בין שולחנות האורחים ויש כלות שמחליפות פעם נוספת לשמלה המתאימה לריקודים.

 

מה קורה השנה בשוק השמלות? 

 

מספר מעצבי שמלות כלה 2019 שקיימים בשוק הישראלי הוא רב. עלות שמלות של מעצבים שמעצבים באופן מיוחד את השמלה לכלה המסוימת מרקיעה שחקים לעומת שמלות מעצבים שניתן למצוא בחנויות שמלות כלה. בכל שנה משתנה שוק שמלות הכלה וכך גם אופנת שמלות כלה 2019 שונה מזו שהייתה בשנה שלפניה. אין סוף לדמיונם של מעצבי שמלות הכלה. בכל שנה מתקיימת תצוגת שמלות כלה של מיטב המעצבים מישראל ועל פי הפרסומים מרבית רוכשות שמלות מעצבים הן מהעשירון העליון. אמנם עונת החתונות של שנת 2018 עדיין בעיצומה ומעצבי שמלות כלה כבר שוקדים על תכנון דגמי שנת 2019. ככה זה בתעשייה.

שמלות ערב במרכז

 

האם חובה לקנות יקר? 

 

לא כולן יכולות לעמוד בתנאי התשלום עבור שמלות מעצבים ועליהן למצוא בדרכים אחרות שמלות זולות יותר. בקרב העדה החרדית בעיית שמלות הכלה נפתרה על ידי חנויות הגמ"ח, בהן יכולות בנות העדה לקבל שמלות לערב החתונה ללא עלות. שמלות כלה 2019 אין עדיין בחנויות שנפתחו בשנים האחרונות בהן יכולים לשכור, בעלות סבירה, שמלות כלה שנתרמו או נמכרו על ידי כלות שנישאו בשנים קודמות. יש להניח ששמלות כלה 2019 יהיו בחנויות אלו בשנים הבאות. בנוסף, בגלל העלויות הגבוהות של שמלות כלה יש כלות שמזמינות באמצעות אתרי האינטרנט שמלות מהמזרח הרחוק. היתרון בשמלות אלו הוא המחיר אבל החיסרון הוא שהשמלה יכולה להגיע לא בדיוק עם הדוגמא שנבחרה, לא מתאימה בגודלה ואז יש צורך לחפש שמלה תואמת.

מעצבי שמלות ערב

אילנית מזרחי - שמלות כלה וערב מעוצבות להשכרה בראשון לציון. טל: 053-9345137

מרטין בובר 42 ראשון לציון

שמלות ערב במרכז