טיפים לבחירת שמלות כלה | מעצבי שמלות ערב​

סוף סוף הוא הציע לך נישואין, והיום המאושר בחייך הולך ומתקרב. חתונה היא אירוע גדול, האירוע המשמעותי ביותר בחיים, וככזה אנו רוצים להיראות בו הכי טוב ובפרט את הכלה, רוצה להיראות בו מושלמת. יש לא מעט הכנות שכלה צריכה לעשות בכל מה שקשור למראה החיצוני, אך מה שהכי חשוב זו שמלה שתהיה זו שתמיד חלמת עליה. לא פשוט לבחור את החנות בה לדעתך תמצאי את שמלת הכלה הנחשקת. ישנן חנויות רבות של שמלות כלה בתל אביב, ירושלים וברחבי הארץ כולה. סביר להניח כי תרצי כי חנות שמלות הכלה תהיה קרובה למקום מגורייך.

 

אם את גרה באזור המרכז, דעי כי קיימות לא מעט חנויות של שמלות כלה בתל אביב ולכן המבחר רחב. אילנית מזרחי בעל רזומה מרשים ומעצבת שמלות כלה בזכות. ניתן להתרשם מדגמים שונים של שמלות כלה אותן עיצבה בסטודיו בתל אביב הנמצא ב רחוב שדרות ירושלים, מתחם חצרות יפו 17.

אם את מעוניינת בפרטים נוספים התקשרי: 053-9345137  

 

מלבד זאת חשוב לשים לב לפרמטרים מסוימים בעת בחירת שמלת הכלה לא משנה אם החנות נמצאת בתל אביב או בכל מקום בארץ. שמלת כלה בוחרים באותו אופן בכל מקום.

 

הנה כמה טיפים על בחירת שמלת כלה כזו:

 

שמלות כלה נוחות ונינוחות

החתונה מלאה ברגעים סוערים יותר או פחות, והשמלה חייבת להיות מותאמת לכל הרגעים הללו במהלך הערב. אין טעם לבחור שמלה מתנפנפת מידי, כבדה מידי או מסורבלת מידי גם אם זה בא על חשבון מה שתמיד חלמת. בסוף את אמורה לרקוד עם השמלה הזו ולכן שמלות כלה חייבות להיות נוחות. 

מעצבי שמלות ערב

 

בחירת שמלת כלה לפי טעם אישי

רק מה שנראה לך – יש לא מעט מעצבות שמלות כלה, וכשתתחילי לברר תגלי הצעות שונות, סגנונות שונים וכמובן מבצעים בלי סוף. אל תתפתי ללכת על הזול ביותר או על מבצע כזה או אחר, בסוף זה הערב שלך ואת חייבת להיראות בו מושלמת. תעשי את כל השיקולים [כן, גם הכלכליים] ותבחרי את זו שתרגישי בה מושלמת ולא רק תיראי בה כזו. 

 

מדידות

מדידה נוחה – כשאת מגיעה למדידות, תשתדלי לבוא עם בגדים תחתונים כאלו שככל הנראה תהיי עם כאלו גם בחתונה. בנוסף, כדאי לבוא עם בגדים נוחים ללבוש ולפשוט אותם, וכאלו שתוכלי להסתובב איתם בחנות בקלות. 

שמלות ערב במרכז

 

חברה מלווה

אמא שמגיעה איתך זה מצויין, אך אין כמו חברה טובה שתוכל לחוות את דעתה על השמלה. כשאת בוחרת חברה שתלך איתך למדידות, קחי איתך חברה כזו שאת יודעת שאין לה בעיה להגיד לך את האמת גם אם לא תהיי מרוצה ממנה, וכזו שתסכים איתך שהשמלה מושלמת רק אם היא תהיה באמת כזו. 

 

זמנים

סיכום זמנים – יש לא מעט מדידות של שמלות כלה ואת חייבת לסגור עם המעצבת זמנים וכמובן את זמן קבלת השמלה, בכדי שתהיי רגועה יותר ביום שגם ככה הינו אחד הימים הלחוצים בחיים וכמובן אחד הימים היותר מרגשים.

 

לפרטים נוספים  התקשרי: 053-9345137 שמלות ערב בתל אביב

אילנית מזרחי - שמלות כלה וערב מעוצבות להשכרה בראשון לציון. טל: 053-9345137

מרטין בובר 42 ראשון לציון

שמלות ערב במרכז