שמלות כלה בסטייל​

לא פשוט לבחור שמלות כלה בתל אביב, שלא להזכיר שמלות כלה בסטייל הנכון והמתאים. השאלות שעולות בתהליך הבחירה רבות ולעתים מבלבלות 

 

בחירת שמלת כלה יכולה להיות מאתגרת במיוחד. על מנת לפשט את הפאזל הגדול של שמלות כלה בסטייל, צריך לענות על השאלות הפשוטות הבאות ולבדוק את האפשרויות השונות לסגנונות של השמלות ליום החתונה. השאלה הראשונה היא מה אורכה של שמלת הכלה המועדפת? האם מעוניינים בשמלה קצרה או ארוכה? אם המטרה היא שמלת כלה עם שובל, התשובה תהיה, שמלה ארוכה. 

שמלות ערב במרכז

 

כמובן שאפשר לשלב שובל גם אם אורך השמלה קצר, אך ברוב הדגמים השובל משתלב כמעט באופן טבעי עם שמלות ארוכות יותר. השאלה השנייה היא באיזה סגנון יעוצב החלק התחתון? האם מעוניינים בסטייל נפוח, בסטייל צמוד, בסטייל בת-ים, בסטייל מתרחב או בסטייל רך ונשפך? 

מעצבי שמלות ערב 

 

כעת, עולה השאלה איזה סגנון של שמלות כלה יחמיאו לצורת הגוף? האם אלה שמלות עם גב חשוף או שמלות עם מחוך? במהלך העיסוק בבחירות סביב השאלה הזו, תעלה שאלה נוספת: מה יחמיא יותר לקו המתנים? האם זו תהיה חגורה מעוצבת שמדגישה את האזור ויוצרת את מראה שעון החול המבוקש או הבחירה נוטה לכוון של פיסת בד משוחררת יותר שגולשת על הגוף כולו ומשאירה את המותניים חופשיות. 

 

בהמשך חשוב להתמקד בשאלת השרוולים: שמלות כלה בסטייל כוללות דגמים עם עיצובים שונים של שרוולים, החל בסגנון המתרחב, דרך הסגנון המתנפח וכלה בכתפיות בעוביים שונים. 

ראו עוד על : שמלות כלה בתל אביב

 

אילנית מזרחי - שמלות כלה וערב מעוצבות להשכרה בראשון לציון. טל: 053-9345137

מרטין בובר 42 ראשון לציון

שמלות ערב במרכז