שמלות ערב בתל אביב​

מלכותיות מינימליסטית כוונו את עצמכן אל ערוץ מארי אנטואנט הפנימי שלכן ובחרו בשמלת ערב עשירה במוטיבים שמשלבים עולם ישן שמתחדש.

 

שנה שעברה היhתה שנה ענקית בסצנת החתונות, עם חגיגות רבות, כגון זו של פריאנקה צ'ופרה וניק ג'ונאס. החגיגות ההמוניות האלה של נשפים גדולים חשפו אותנו לשלל דגמים ועיצובים של, חנויות שמלות ערב בתל אביב, שמשפיעים על מה שכולן ירצו ללבוש בשנת 2019.

 

מסלולי תצוגות האופנה ברחבי העולם - משבוע הכלות של ניו יורק ועד אירועי הוט קוטור בפריז - מספקים לכולן השנה הרבה שילובים נושאיים ואופנתיים לבחור ביניהם. תחשבו על לואי ה-14 כמקור להשראה, וגם על מועדוני הדיסקו של שנות ה-70 או על קווי מתאר מלוטשים בסגנון נקי ומינימליסטי.

מעצבי שמלות ערב

 

ארכיטיפים קלאסיים מעולם שמלות הערב זוכים לשיפוץ גם כן; מי שיגיעו לאירועים יוקרתיים על החוף יזכו ליהנות ממוטיבים משחקיים וחנוקים פחות מאשר אלה שיאפיינו את השמלות הבוהמייניות או הכפריות, שיתאפיינו במוטיבים של פיות ונימפות.

 

בשנת 2019, העולם הישן הוא העולם החדש, באמצעות אמביוולנטיות מעוררת עניין. זה מתאפשר באמצעות מינונים גדולים של צבע והמגמות האמורות שיגדירו את הטון עבור חנויות שמלות ערב  בתל אביב , שתראו השנה. בל נשכח את ההשראה המלכותית של הדוכסיות של סאסקס ושל יורק או ההשראה שמספקת האופנה המתקדמת של סגנון הרחוב. זאת, במקביל לטרנדים שנשארים איתנו מהשנה שעברה, כגון שרוולים ארוכים ומוגזמים, קפלים וחצאיות עם אפליקציות שונות.

שמלות ערב במרכז

 

הקולקציות של שנת 2019 צועדות לאחור בזמן, אל תקופות של שמלות גדולות, שמורכבות משכבות וקפלים, צווארון גבוה במיוחד, והכל בהשראה ויקטוריאנית. אז כדאי להתכוון אל ערוץ ה'מארי אנטואנט' הפנימי שלכן.

עוד על: חנות שמלות ערב בתל אביב

אילנית מזרחי - שמלות כלה וערב מעוצבות להשכרה בראשון לציון. טל: 053-9345137

מרטין בובר 42 ראשון לציון

שמלות ערב במרכז