שמלות ערב לחתונה | שמלות כלה וערב​

כידוע, נשים רבות בוחרות להשתתף בחתונה אליה הן מוזמנות כשהן לבושות בשמלת ערב. בעוד שבעבר היה זה מנהג נפוץ במיוחד בקרב הציבור הדתי, כיום גם נשים חילוניות רבות מתחילות לקחת בו חלק. על מנת לדעת איזו שמלת ערב כדאי לך לבחור לקראת החתונה הקרובה, מומלץ לעקוב אחר הטיפים שמופיעים במאמר זה. טיפים אלו ימקדו אותך בדיוק בשמלת הערב המתאימה לך – גם אם אינך בקיאה בתחום האופנה, או אינך חשה שיש לך ניסיון כה כביר בתחום על מנת לבחור את בגד היוקרה באופן עצמאי.

 

התרשמי מחנויות האופנה המובילות על מנת לעצב לעצמך את שמלת הערב החלומית.

 

ניתן לבקר בבתי אופנה מובילים ברחבי הארץ. הם פתוחים לקהל הרחב. בתום סבב קצר, תוכלי להתרשם משמלות ערב יוקרתיות שונות ולהרכיב לעצמך שמלה על פי תכנון מדוקדק. חשבי על המראה של החלק התחתון של השמלה, לעומת זה של החלק העליון. בנוסף, חשבי על צורות גיאומטריות שיהיו בקצוות של השמלה על מנת להפוך אותה לאטרקטיבית ומעניינת ביותר. לדוגמה: בקצה התחתון, ובאזור בגד הגוף העליון. יש מעצבי שמלות ערב רבים אך אילנית מזרחי בעלת רזומה מרשים וכשרון מדהים - אם תפני אליה אין ספק שלא תתחרטי. 

שמלות ערב במרכז

 

התייעצי עם חברותייך

 

תמיד חשוב לשאול בעצותיהן של חברותייך הקרובות. ישנן מצבים רבים בהם את עשויה לראות קולקציית שמלות ערב לחתונה אשר תמצא חן בעינייך מאד, תתחילי לבנות על בחירתה ולבסוף יסתבר לך שהיא מתאימה רק לסגנון מאד מסוים של חתונה שאינו מאפיין את החתונה שאת מוזמנת אליה. התייעצות כנה עם חברותייך תבטיח לך בחירה נכונה וממוקדת של שמלת ערב אשר אליה כדאי לך לשאוף.

מעצבי שמלות ערב

 

גשי אליי עם התכנון של השמלה

 

בסופו של דבר יתגבש אצלך תכנון לשמלת ערב יוקרתית עבור החתונה המיוחלת. הציגי לי אותו בכתובים או על סמך שרטוט וכך נוכל לשפר פלאים את השמלה המתוכננת. אני אגבש רעיונות נוספים שיתרמו לעיצוב השמלה שלך. חשוב שברגע קבלת ההחלטה תהיי שלמה עם הבחירה ותחושי ששמלת הערב אכן תשרת אותך בחתונה אליה את מוזמנת. לאילנית יש חנות שמלות ערב בתל אביב ברחוב מרטין  בובר 42 ראשל"צ -, בואי להתייעצות ולהתרשמות מהדגמים השונים של שמלות הערב

אילנית מזרחי - שמלות כלה וערב מעוצבות להשכרה בראשון לציון. טל: 053-9345137

מרטין בובר 42 ראשון לציון

שמלות ערב במרכז