שמלת כלה אחת ויחידה, כמוך​

את כלה אחת ויחידה ומיוחדת במינה. אך יש כמה נקודות בסיסיות שיסייעו לך בדרך לבחירת שמלת כלה מיוחדת שתבחין בינך לבין אחרות   

שמלות ערב במרכז

 

כיום, יש תחושה שכבר ראינו הכל בסצנת שמלות הכלה ושקשה לחדש עם שמלות כלה מיוחדות. למרות זאת, כל כלה מבקשת לעצמה מראה ייחודי ויוצא דופן, עם שמלת כלה שתבחין אותה מאחרות. בהמשך לכך, יש כמה נקודות בסיסיות שיכולות לסייע בבחירת שמלה מיוחדת אך נכונה. 

 

האפשרות לבחור שמלת כלה בתל אביב, בשני חלקים היא אחד הטרנדים הוותיקים בסצנה, אך היא מסייע בעיצוב שמלות כלה מיוחדות. כל אחת יכולה למצוא את השילוב המתאים לה וליצור מראה בלעדי ומרגש. אך חשוב לשים לב שלא לבחור בחלק תחתון נפוח מדי. אחת הטעויות הנפוצות בבחירת שמלות כלה היא הנטייה להיצמד לעיצובים במראה פומפוזי ומוגזם של עוגת הקצפת המצועצעת. ברוב המקרים שמלות כאלה נראות כמו תחפושת ומעניקות לכלה מראה מעושה.

 

אפשר לעצב שמלת כלה מיוחדת במראה הנסיכה, גם בלי להוסיף שכבות על גבי שכבות של טול ותחרה. התאמה של מחוך עם קשירה אחורית, למשל, יפסל קו מותניים מושלם, גם בשילוב עם חלק תחתון של שמלה או חצאית שאינו נפוח ומנופח. כמו כן, בחירה בבדים רכים ונשפכים תמיד תהיה נכונה לקבלת מראה קלאסי ועל זמני. אפשר גם לבחור במפתח צוואר גבוה יחסית, שמספק מראה מאורך ומתאים למי שאינה חשה בנוח עם חשיפת הכתפיים והאזור העליון של הזרועות.

מעצבי שמלות ערב

 

לסיום, אחת הנקודות החשובות ביותר היא לזכור שמה שיוצר את המראה המיוחד שאינו ניתן לשחזור הוא בעצם הכלה עצמה, שמעניקה מאישיותה ומהמאפיינים הייחודים שלה למראה הכללי והבלעדי. 

ראו עוד על : השכרת שמלות כלה וערב

אילנית מזרחי - שמלות כלה וערב מעוצבות להשכרה בראשון לציון. טל: 053-9345137

מרטין בובר 42 ראשון לציון

שמלות ערב במרכז