אודות אילנית מזרחי  | מעצבי שמלות ערב | שמלות כלה בראשון לציון

אילנית מזרחי היא מעצבת בנשמתה. מאז ימי נעורייה היא חיה בעולם של אופנה ויופי, נושמת עיצוב ומבטאת את הדחף ליצור יופי סביבה בעיצוב שמלות כלה בראשון לציון ושמלות ערב. בתל אביב ניסיונה המקצועי של אילנית כולל פרק זמן של עבודה באופנת "ראש אינדיאני", בזמנו.
 
לקוחותיה של אילנית מגיעים מכל רחבי הארץ בעקבות המלצות מפה לאוזן המתגלגלות מלקוחה מרוצה ללקוחה מאושרת. העיקרון שמנחה את אילנית הוא ששביעות הרצון של הלקוחה מובטח, מה שגרם למוניטין שלה לצמוח במשך השנים ובמקביל למספר הלקוחות לגדול בהתמדה. גורם חשוב נוסף הוא הנאתן של הלקוחות של אילנית מזרחי מהיחס האישי, האווירה הנעימה, האינטימית והאישיות הכובשת. הכלות המגיעות אל אילנית מקבלות יחס מיוחד כיאה למלכת היום. הכלה מקבלת יחס מלכותי ומפנק והיום המיוחד בחייה הופך להיות יום בלתי נשכח, יום של אושר וכך לקוחותיה המזמינות שמלות ערב בתל אביב, מרוצות עד בלי די...
 
אילנית מזרחי: היא  אחת ממעצבי שמלות ערב בתל אביב, המובילות , "המטרה שלי היא לקוחה שנראית מדהים ושבעת רצון מול המראה. אם היא מרגישה טוב עם הבגד היא גם תשדר את זה. היא תיראה ותרגיש כמו כוכבת הוליוודית בטקס האוסקר. זה האישה שעושה את הבגד ולא הבגד את האישה, איך שאת מרגישה משפיע על איך שאת נראית" - מסבירה אילנית.
 
קבעי פגישת היכרות והתרשמות עם אילנית. בפגישה זו תוכלי להעלות את הרעיונות שלך, לספר איך את חולמת שהשמלה תיראה ואילו צבעים מדברים אליך. יחד תקבעו את סגנון השמלה, את קו העיצוב, ובקיצור את המראה המושלם אליו את שואפת. אם את רוצה להיראות מיוחדת, ללבוש שמלה בהתאמה אישית מושלמת, שתחמיא לך, למבנה גופך וסגנונך האישי - אילנית מזרחי היא הכתובת הנכונה.

שמלות כלה מעוצבות

 

התקשרי עוד היום לקבוע פגישת היכרות והתרשמות: 053-9345137

 

אילנית מזרחי - שמלות כלה וערב מעוצבות להשכרה בראשון לציון. טל: 053-9345137

מרטין בובר 42 ראשון לציון

שמלות ערב במרכז